Ozzy Osbourne Avrupa Turnesini Yeniden Erteledi !

Ozzy Osbourne Avrupa Turnesini Yeniden Erteledi  !

Heavy Metal efsanesi Ozzy Osbourne sağlık problemleri nedeniyle 2019 yılında gerçekleştireceği Avrupa turnesinin 2020 yılına ertelendiğini sosyal medya hesaplarından duyurdu.

Daha önce yaşadığı ATV kazası nedeniyle ameliyat olan ve yaraların tekrar ağırlaşması nedeniyle yeniden ameliyat gerektiren rahatsızlığı turnenin gerçekleşmesine engel oldu.

Bugün erken saatlerde Ozzy’nin sosyal medya hesabı 2019 Avrupa turnesinin ertelendiğini bildiren bir video yayınladı. Black Sabbath efsanesi bu videoda fanlarına durumla ilgileri kendisi iletti.

Ozzy mesajında; Size durumumla ilgili bilgi vermek için buradayım. Bildiğiniz üzere yıl başında kötü bir kaza geçirdim ve tüm omurları boynuma batırdım. Boynumda arabamdan çok somun ve cıvata var ama telaş etmeyin iyileşiyorum. Bu sürede biraz sabırlı olmanız gerekecek. Ben kıçımı kaldırıp sizlerle buluşmak için sabırsızlanıyorum. Avrupa turnesini erteliyorum fakat emekli değilim hala yapacak işlerim var. Turneden geri döndüğümde ayrıca yolda yeni de bir albüm var. Grubum ve ekibime destek olan Live Nation’a ve en önemlisi Judas Priest’e teşekkür ederim.

Hayranlarıma sabrınız ve sadakatiniz için teşekkür ediyorum. Sizleri seviyorum. Şimdi sevişip bir an önce iyileşmeme izin verecek misiniz ?

Diyerek mesajını son verdi.

logo

1 Yorum

  1. AribAribA 10 October 2019
    Cevapla

    geçmiş olsun kral

Yorum Yap