$ Chainlink Yükselişi – Kripto Para Piyasası ?

$ Chainlink Yükselişi – Kripto Para Piyasası ?

Chainlink ( LINK ) son günlerde resmen yanıyor ve kripto pazarının tamamından bağımsız olarak kendi izinde koşmaya devam ediyor. Gelişmiş yazılımı ve kendisine adanmış bir topluluk tarafından desteklenen Link, grafikler üzerinde güçlü bir yükseliş eğilimiyle tam gaz hareket etmekte.

Chainlink’in son pozitif hareketi kripto pazarının gerilediği ve hareketsiz kaldığı dönemde bağımsız şekilde yükselmesi dolayısıyla dikkate değer gözükmekte. Bitcoin’in düşüşü bu dönemde bir çok altcoin’i olumsuz yönde etkilerken, 24 Eylül’den bu yana süregelen Link performansı yatırımcılarına güven vermeye devam ediyor.

Chainlink bu bağımsızlığı sayesinde, pek çok yatırımcının aksine altcoinlerin geleceğe sahip olabileceği umudunu da arttırmış oldu. Haziran 2019’da tüm zamanların en yüksek fiyatı olan 4.59 $’a yükselmeden sadece birkaç hafta önde Google’dan aldığı boğa gücü ile bu değere ulaşmasını bilmişti. Ardından eylül ve ekim aylarında çok iyi bir dip değere ulaştı. Dip sonunda 2-6 Ekim arasında sağlıklı bir düzeltmenin ardından arka arkaya tam 14 yeşil güne boyandı ve sürdürülebilir bir artış eğilimi sağladı. Link 9 Ekim 2019 itibariyle yükselişini sürdürerek 2.88 $’ı görmüş bulunmaktadır ve yükseliş eğilimi sürmektedir.

Eğer geri çekilme meydana gelirse,  100 günlük hareketli ortalamada 2.26 $, 200 günlükte ise 1.62 $ seviyesinde düzeltme yapabilir.  Buna karşılık Bitcoin 200 günlük hareketli ortalamasını 24 Eylül düşüşünden bu yana birkaç kez desteklemeye çalışsa da, her seferinde başarısız oldu.

Önümüzdeki dönemde Bitcoin ve Chainlink ilişkisini takip etmek oldukça heyecanlı keyifli olacaktır. Bakalım Link, Bitcoin’e karşı güç göstermeye devam edebilecek mi..

logo

Benzer Bloglar

Bitcoin’in 25 Ekim İtibariyle Sert Yükselişi – Dev Uyandı!

Bitcoin’in 25 Ekim İtibariyle Sert Yükselişi – Dev Uyandı!

Bitcoin Yükselişe Geçti! Uyuyan Dev Uyandı.. Her zaman ki gibi Bitcoin öldü, buraya kadardı, 6 bin dolara yolculuğu başladı, bundan sonra bir b.k olmaz dedikodularının arttığı bir döneme girmişken uyuyan dev öyle bir gözlerini açtı ki piyasa tabiriyle keriz silkelemesinin en...

Bitcoin Nasıl Güvenli Kullanılır ?

Bitcoin Nasıl Güvenli Kullanılır ?

KRİPTO PARA BİTCOİNİ NASIL GÜVENLİ KULLANIRIZ ? Kendine has esnek avantajları olan düzenlenmeye tabi tutulmayan, herhangi merkezinin olmayan, belgelenebilir olmayan, sanal ortamda kullanılan bitcoini siber saldırılardan korumak mümkün mü? bitcoin hesabınızı güvenli kullanmak için merak...

Yorum Yap