Camila Cabello Hikayesi Eğlenceli Özel Bilgileri

Camila Cabello Kimdir? Nedir?

Camila Cabello hayatı hakkında.. İlginç Bilgiler ve Bilinmeyenler..

Camila Cabello

Küba- Amerika asıllı Şarkıcı, Söz yazarı.. Bir zamanlar Fifth Harmony grubunun üyesiydi ama Camila Cabello kendi yolunu çizdi ve ayrıldı. Şimdiler de ise onu durdurabilecek bir güç bulunmuyor.  1997 yılında doğdu ve 22 yaşında. Bu yaşında büyük bir üne kavuştu. Camila Cabello hakkında çok eğlenceli bilgilere sahip olmaya hazır mısınız. Haydi şimdi başlıyoruz.

Camila Cabello’nun tam adı, Karla Camila Cabello Estrabao’dur.

3 mart 1997’de saat 09:00’da dünyaya gelmiş minik bir bebektir.

Camila Küba Havana’da doğdu. Ailesi Camila beş yaşındayken Miami’ye taşındı.

Camila tam 2008 yılına kadar Amerikan vatandaşlığını kazanamadı.

  • Camila şarkı söylemeye devam edebilmek için henüz 9 yaşındayken liseden ayrılmak zorunda kaldı. Daha sonra evde eğitim yoluyla bir lise diploması almayı başardı.
  • Camila 2012 yılında The X Factor için seçmelerine tek başına girdi. Bir kız müzik grubu olan Fifth Harmony grubunu oluşturmak için 4 kız bir araya geldi.
  • Fifth Harmony üçüncü oldu ve Simon Cowell’in plak şirketi ile bir anlaşma imzaladı.

Grup daha sonra muazzam bir başarı yakaladı fakat Camila kişisel kariyerine devam edebilmek için 2016 yılında gruptan ayrıldı.

Camila Cabello 1.57 m boyundadır.

Camila Cabello
  • Camila 2018 yılındaki bir röportajında hayvan kökenli gıdaları tüketemeyen kişiler için kullandıkları vegan olduğunu açıkladı.
  • Disney filmlerine bayılır ve hala daha ilgiyle izler. En sevdiği disney karakteri Peter Pan’dır.
  • Camila ABD’ye ilk geldiğinde İngilizce falan bilmezdi. Tabi daha sonra katıldığı TV şovları sayesinde hızlıca adapte oldu ve konuşmaya başladı.

Camila bir keresinde 24 saat boyunca Gossip Girl izlediğinin itirafında bulundu.

  • İlk albümünün kapak resmi, Miami’deki Little Havana semtinde çekildi.
  • Camila tam bir futbol hastası ve Brezilya milli takımı için özel çalışmalar yapmaktadır.
Camila Cabello

Taylor Swift, Camila ile çok iyi birer arkadaş. 

Camila, bir şarkıcı olmasaydı dişçi olmak isterdi.  En sevdiği meyve muz ve her yerde her zaman muz yediğini söylüyor. Sen sevdiği pizza çeşidi ise, domates soslu ve ananaslı olanı. Kalın kabuklu tercihi.

Camila, Harry Potter serisinin büyük bir hayranı olmasına rağmen, tüm zamanlar arasında en sevdiği kitabı, Kitap Hırsızı..

Eski başkan Obama, Havana’nın 2017 yılının en sevdiği şarkılardan birisi olduğunu söylediğinde Camila çok heyecanlanmıştı.

Camila Cabello

Camila okul okurken, okul korosu seçmelerine katılıyor. Çok gergin olduğu için şarkı sözlerini unutuyor ve koroya katılamıyor. Gelecek sene ise bu sefer başarıyor.

Camila Cabello’nun fan grubu “Camilizers” olarak bilinir.

Solo çalışmalarından bugüne kadar 18 ödül kazanmasını bildi.

Amerika’da en sevdiği şehir New York. Oradan bir daire satın almak istiyor fakat kışın New York’ta yaşamak istemediğini belirtiyor. 

Camila sevenler için kısa kısa çok özel bilgiler paylaşmış olduk. Başarılı şarkıcının çok fazla bilinmeyen özellikleri umarım ilginizi çekmiştir. Merak ettiğiniz ünlülerle ilgili bize ulaşabilirseniz önümüzdeki zaman diliminde kendilerine bloğumuzda yer verebiliriz. Hoşçakalın, güzel vakit geçirin.

logo

Benzer Bloglar

Tüm Zamanların En İyi 6 Rap Sanatçısı

Tüm Zamanların En İyi 6 Rap Sanatçısı

Tüm Zamanların En İyi 6 Rap Sanatçısı Rap müzik tarihinin en iyilerini sizler için sıralamaya çalıştık. aralarında duygusal davrandıklarımız olabilir muhtemelen fark edeceksinizdir ama bunu anlayışla karşılayacağınızdan nedense yazıyı kaleme aldığımızda hiç şüphemiz olmadı...

Jürgen Kloop’un Hikayesi Fragmanı

Jürgen Kloop'un Hikayesi Fragmanı

Beklenen Film ve Dizilerin Yeni Fragmanları Netflix ve Sinema Dünyasından Son Gelişmeler Jürgen Klopp “Jürgen” ikonik delikanlı.. ve daha önce ekranlarda görülmeyen özgün, bağımsız bir hikaye. Jürgen Klopp tarafından silinmez bir şekilde tasvir edilen Jürgen Klopp'un bu keşfi...

Metallica Enter Sandman Hikayesi 5 İlginç Gerçek

Metallica Enter Sandman Hikayesi 5 İlginç Gerçek

Enter Sandman Şarkısının Hikayesi Klasik Şarkıların Daha Önce Duymadığınız İlginç Bilgileri Metallica'nın "Enter Sandman" parçası ana rifinden tehditkar şarkı sözlerine ve ikonik müzik videosuna kadar tüm zamanların en çok tanınan ve evrensel olarak en çok sevilen metal şarkılarından...

Led Zeppelin Efsanesi Kashmir Şarkısının Hikayesi

Led Zeppelin Efsanesi Kashmir Şarkısının Hikayesi

Led Zeppelin Klasiği Kashmir Şarkısının Hikayesi Kashmir Anlamı, Öyküsü, Nasıl Yazıldı? Led Zeppelin Rolling Stones dergisininde belirttiği üzere, rock tarihinin en uzun soluklu gruplarından birisi olarak adını yeryüzüne kazımıştır. 1968-1980 yılları arasında aktif olarak hard rock...

AC/DC Highway to Hell Şarkısının Hikayesi

AC/DC Highway to Hell Şarkısının Hikayesi

AC/DC Klasiği Highway to Hell Şarkısının Hikayesi Highway to Hell Anlamı, Öyküsü, Nasıl Yazıldı? AC/DC nin 1979 çıkış tarihli gaz içeren aynı zamanda Grammy en iyi hard rock performans ödülüne sahip hit olmuş şarkısı highway to hell ve gerçek hikayesi. Şarkıyı bugüne kadar çok ünlü...

Twenty One Pilots Hikayesi Bilinmeyen Gerçekler

Twenty One Pilots Hikayesi Bilinmeyen Gerçekler

Grubun Gerçek Hikayesini Öğrenmek İster misiniz? Twenty One Pilots Kuruluş Hikayesi ve Grup Üyelerinin Bilgileri Twenty One Pilots , Ohio’da kurulan Amerikan müzik grubudur. Grammy ödülüne sahip olan Twenty One Pilots , kurucularından yalnızca Tyler Joseph kalmıştır. Alternatif Hip...

Yorum Yap