Boğa Burcu Neden Sevilmez

Boğa Burcunun Sevilmeyecek Özellikleri

Boğa Burcundan Kaçmanızı Gerektirecek İlginç Bilgiler

Boğa Burcu Özellikleri

 Boğa burcunun en belirgin özellikleri arasında, mutlaka güvenilir, pratik ve uyumlu oluşu vardır. Kararlı yapıları sayesinde asla tereddütte kalmaz; kararlarını aynı sağlamlıkla kısa sürede verirler. Bu burcun insanları en çok güçlü arzuları, talepleri ve sarsılmaz istekleri ile farklı bir amaç gösterirler.

Genel Yapıları Nelerdir, Uyumlu Bir Burç mudur?

 Oldukça sıcakkanlı, güzelliğe ve sanata düşkün bir yapıları vardır. Bu yüzden tasarım konusunu hayatlarının her alanına yayar, evlerinde ve iş yerlerinde de bir uyum isterler. Sonuçta onların hayatlarına soktukları bu renk, astroloji başlığına yeni bir ışık tutar.

Fakat tüm bunların yanı sıra güçlü taleplerini gerçekleştirmeleri için bazı engelleri ve sınırları yine kendileri çizerler. Nitekim tembel ve yeterince esnek olmamak tıynetlerinde vardır. Bu çelişki onları çoğu zaman kararlı yapıları ile karşı karşıya getirir ve zor bir duruma düşürür. Ayrıca alıngan ve kendine düşkün görünüşleriyle, başkaları tarafından anlaşılmaz, karmaşık birisi olarak ifade edilirler. Eşleri ve dostları ile girdikleri çatışmanın temeli çoğu zaman bu tezat hâllerinden kaynaklanır.

Boğa Burcu Erkeği Nasıldır?

 Hareketli ve çalışkan olmaya, bir düzen kurmaya ve yeni bir fikri uygulamaya her daim açıktırlar. Ancak inatçı yapıları ile kendi doğrularının dışını görememek onların çoğu zaman bir zafiyetidir.

 Kızdığı zaman ablukalarındaki doğruları çevredeki insanları kıramayacak boyutlara ulaşır; açık olduğu yeni fikirlere ket vurmalarına sebebiyet verir. Aile hayatında sert, disiplinli ve iyi bir baba rolündedirler.

 Fiziksel anlamda ise yapılı ve sağlam bir görünüşleri vardır; fakat vücutlarının bazı bölgeleri hassastır. Çoğa boğa erkeği, kendisine düşkün olduğu için sağlığı ile yakından ilgilenir.

 Boğa Burcu Kadını Nasıldır?

Büyük çoğunlukla sessiz, gururlu ve mağrur bir profil çizerler. Olaylara duyguları ile değil, mantıkları ile yanaşırken, bu onların ilişkilerinde daha sağlam temeller atmasına yardımcı olur. Huzursuzluktan, tartışmaktan ve gürültüden nefret ederler.

Boğa Burcu Neden Sevilmez?

Sükunet ve refah içinde bir hayat sürmek için çalışır, bunun için de hiçbir zaman gocunmazlar. Bir işe başladığı zaman mutlaka sonunu getirir, geçici heveslere ve isteklere kapılmazlar. Alışkanlarına ve düzenlerine bağlıyken, sadakatsizlikten, hayıflanan insanlardan hoşlanmazlar.

 Boğa Burcu Neden Sevilmez?

 Boğa burcunun dıştan görünen miskin yapısı onları sıkıcı bir insan hâline getirebilmektedir. Bu yüzden hareketli burçların insanları ile anlaşamadıkları kesindir. Yorumlamalarda en çok hangi burç ile anlaşamadıkları, hep Venüs gezegeninin ağırlığından sebeplenir.

Hoşçakalın..

logo

Benzer Bloglar

Öğrenciler İçin Ek İş İlanları Nedir

Öğrenciler İçin Ek İş İlanları Nedir

Öğrenciler İçin Ek İş İlanları Öğrenciler, firmaların vermiş olduğu işler aracılığı ile kısa zaman zarfında ek gelir elde edebilirler. Son zamanlarda sıklıkla başvurulan işler arasında öncülüğünü koruyan metin yazarlığı, çevirmenlik ve anketörlük öğrenciler adına biçilmiş bir kaftan...

Ayrıldıktan Sonra Yapmaman Gereken 5 Şey Nedir?

Ayrıldıktan Sonra Yapmaman Gereken 5 Şey Nedir?

       Ayrıldıktan Sonra Yapmaman Gereken 5 Şey 1. İyiymişsin gibi davranma.       Yas tutmak için kendinize izin verin. Ağlayın ya da bir yastık yumruklayın. Çevrenizi sizi dinleyen arkadaşlarınızla kuşatın. Tabi ki iş yerinizde ağlamak zorunda değilsiniz ama...

2019 Yılında En Çok Kazanan Ücretli ve Ücretsiz Oyunlar

2019 Yılında En Çok Kazanan Ücretli ve Ücretsiz Oyunlar

2019 Yılında En Çok Kazanan Ücretli ve Ücretsiz Oyunlar Artık 2019 yılını geride bıraktı. 2020 yılının şu ilk zamanlarında Süperdate, 2019 yılında en çok gelir getiren ücretli ve ücretsiz oyunların listesini paylaştı. Süperdate’in paylaştığı listede ücretsiz oyunlarda birinciliği alan...

Solaklarla İlgili Bilmediğiniz 7 Şey

Solaklarla İlgili Bilmediğiniz 7 Şey

Solaklar Hakkında Bilinmeyen Gerçekler Solakların Diğer İnsanlara Göre Farklılıkları Nedir? Solak insanlar için dünya daha farklıdır şüphesiz, onlara yemek yemekten tutunda, yazı yazmaya hatta işyerinde bilgisayarın mouse’unu kullanmaya dek hayat daha zordur. İşte solaklarla ilgili...

Akrep Burcu Nasıl Giyinir

Akrep Burcu Nasıl Giyinir

Akrep Burcunun Giyim Tarzı Akrep Burcu Güzel Giyinir mi? Burçların en elit görünümlü üyesi akreplerin nasıl bir moda anlayışı var deseler tek bir yanıt veririz "Haute Couture". Anlamı kişiye özel demek. Akrep burcu diğer burçlara aynı giyinmekten asla hoşlanmaz. Farklı ve güzel...

Tüm Zamanların En Büyük 5 Yırtıcı Kedisi Nedir?

Tüm Zamanların En Büyük 5 Yırtıcı Kedisi Nedir?

Yırtıcı Kedi Ailesinin En Büyük Üyeleri Yırtıcı Kedilerin Hayatı Sokakta gördüğünüz kedilerin uzak akrabalarından bahsedelim birazda. o pissst deyipte kovaladıklarınız değil hani? 10 katı büyüklükteki ağa babalarından bahsediyorum. Dünya'da yaşayan en büyük, en yırtıcı kedilerin...

Yorum Yap